Sauron Defeated Książka

Sauron Defeated Książka

Sauron Defeated concludes the study of The Lord of the Rings with Frodo’s rescue from the Tower of Cirith Ungol, and gives a very different account of the Scouring of the Shire. It includes the unpublished Epilogue, In with, years after the departure of Bilbo and Frodo, Sam attempts to answer his children’s questions. The book also includes Tolkien’s mysterious The Notion Club Papers, an account of the legends of Atlantis.

Ponieważ opis pochodzi z okładki książki wydawnictwa HARPER COLLINS, może się różnić od innych. Natomiast jeśli nie jesteś pewien czy to dobry moment na tą książkę przeczytaj Czym jest Uniwersum Tolkiena i jak je czytać? a rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości.

Jest to dziewiąty z dwunastu tomów cyklu Historia Śródziemia. Twórcą cyklu jest Christopher Tolkien, który stworzył go na podstawie notatek pozostawionych przez ojca. Książka ta jednak nie została przetłumaczona na J.Polski.

Dodatkowo proszę pomóż nam zadbać o dziedzictwo J.R.R Tolkiena. Bądź na bieżąco i wesprzyj middleearthgeek.com przekazując darowiznę. Nie zapomnij również dołączyć do The Tolkien Society i pomóc nam szerzyć Tolkienologię na całym świecie.

*Przekazując darowiznę wyrażasz zgodę na udostępnienie twojego imienia i nazwiska w podziękowaniach dla darczyńców jeśli nie życzysz sobie tego i chcesz wykorzystać pseudonim proszę napisz do nas na contact@middleearthgeek.com > Privacy Policy

Poznań Sosnowiec Katowice Peter Jackson Tolkien Śródziemie Wiki Fandom

Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim, które przysługuje autorowi:
Anna❤️Eldameldor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *