The Return of the Shadow Książka

The Return of the Shadow Książka

The Return of the Shadow examines how Bilbo’s 'magic’ ring from The Hobbit. Evolved into the supremely dangerous Ruling Ring of the Dark Lord. The unforeseen moment when a Black Riders first rode into the Shire. And how the central characters underwent many changes of name and personality.

Ponieważ opis pochodzi z okładki książki wydawnictwa HARPER COLLINS, może się różnić od innych. Natomiast jeśli nie jesteś pewien czy to dobry moment na tą książkę przeczytaj Czym jest Uniwersum Tolkiena i jak je czytać? a rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości.

Jest to szósty z dwunastu tomów cyklu Historia Śródziemia. Twórcą cyklu jest Christopher Tolkien, który stworzył go na podstawie notatek pozostawionych przez ojca. Książka ta jednak nie została przetłumaczona na J.Polski.

Dodatkowo proszę pomóż nam zadbać o dziedzictwo J.R.R Tolkiena. Bądź na bieżąco i wesprzyj middleearthgeek.com przekazując darowiznę. Nie zapomnij również dołączyć do The Tolkien Society i pomóc nam szerzyć Tolkienologię na całym świecie.

*Przekazując darowiznę wyrażasz zgodę na udostępnienie twojego imienia i nazwiska w podziękowaniach dla darczyńców jeśli nie życzysz sobie tego i chcesz wykorzystać pseudonim proszę napisz do nas na contact@middleearthgeek.com > Privacy Policy

Poznań Sosnowiec Katowice Peter Jackson Tolkien Śródziemie Wiki Fandom

Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim, które przysługuje autorowi:
Anna❤️Eldameldor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *